Cukrárna Amarilis, to je tradiční výroba z opravdového másla a živočišné šlehačky

Úvod

První prodejnu cukrárny Amarilis s vlastní výrobou jsme pro vás otevřeli v roce 2005 v pražských Vysočanech, nedaleko metra Vysočanská. Další pobočky v Šumavské ulici, na pražských Vinohradech a v Běchovicích, následovaly o několik let později. V roce 2010 jsme se nakonec rozhodli pro uzavření poboček v Šumavské, i Běchovicích a otevřeli pro vás další prodejnu s vlastní výrobou v obchodním centru na metru Háje, naproti multikinu Galaxie.

Majitelka firmy, která se již více než dvacet let pohybuje v oboru hotelnictví a gastronomie, si otevřením cukrárny s vlastní výrobou splnila svůj sen. Hlavním cílem bylo a je poskytovat kvalitní produkty za takovou cenu, aby si všechny věkové i příjmové kategorie našich zákazníků, mohly dopřát to potěšení a osladit si život. Ze široké nabídky zákusků a dortů si u nás vybere snad každý. Pokud nemáte rádi sladké, ochutnejte naše výtečné slané dorty nebo obložené mísy a chlebíčky, nebo alespoň načerpejte energii u šálku výborné kávy.

V moderně vybavených výrobních prostorách připravujeme naše produkty jen z těch nejlepších surovin, které odebíráme od prověřených dodavatelů. Není to pouhá fráze, jedná se o naší strategii a naplnění, jsme totiž přesvědčeni, že i laik dokáže rozeznat poctivou práci a „nešizené“ suroviny od strojových výrobků, vyráběných z náhražkových surovin. Při manipulaci se surovinami a výrobky postupujeme v souladu s principy HACCP a dodržujeme přísné hygienické předpisy, abychom Vám připravili vždy jen ty nejlepší a čerstvé pochoutky.